Eğitim

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Destekleme Programı Tüm İlçelerimizde Tanıtıldı

tÜbİtak’ın bilimsel etkinlikleri desteklemepolitikası kapsamında 4000’li destek projelerin tanıtım ve bilgilendirmetoplantısı aksaray’ın tüm ilçelerinde tamamlandı. 

tÜbİtak aksaray İl temsilciliği ve aksaray İl millieğitim ar-ge koordinatörlüğünce planlanan tanıtım ve bilgilendirme toplantılarısırasıyla sultanhanı, eskil, gülağaç, güzelyurt, ortaköy, ağaçören ve sarıyahşiilçelerimizde gerçekleştirildi. yapılan programlar kapsamında tÜbİtak İltemsilcisi prof. dr. süleyman yılmaz tarafından ilçelerimizdeki öğretmenlere2018-2019 eğitim-Öğretim dönemi için yapılacak tÜbİtak 4006 bilim fuarlarınınuygulama usul ve esasları, çağrı metni, kriterleri hakkında bilgiler verildi. Öğrencilerdebilimsel yaklaşım becerilerini geliştirmeyi amaçlayan destekleme programıtanıtımı kapsamında; araştırma, tasarım ve inceleme projelerine dair örneklerverildi. tanıtım toplantısı sonunda öğretmenlerin proje hakkındaki sorularıcevaplandırıldı.

haber merkezi 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası