aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, şehrin tarım ve hayvancılıkpotansiyeline katkı sunmak adına çalışmaların devam ettiğini belirtti.
rektörŞahin, ziraat odası başkanı emin koçak’a nezaket ziyaretinde bulundu. tarım vehayvancılığın aksaray için önemli bir alanı teşkil ettiğini ve bu minvaldeveteriner fakültesi’nin şehrin hizmetinde olduğunu kaydeden rektör Şahin, “biz,her alanda toplum menfaatine olan işbirliklerini geliştirmek amacındayız.veteriner fakültemizde tarım ve hayvancılık alanına dair son derece önemliçalışmalar gerçekleştiriliyor. fakültemiz giderek büyüyor ve topluma sunduğukatkı da artıyor. bu ve benzeri ziyaretler, neler yapılabileceğini konuşmak veistişare etmek adına önemli” dedi.
ziraatodası başkanı emin koçak da rektör Şahin’e ziyareti münasebetiyle teşekküretti.
habermerkezi