Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

REKTÖR ŞAHİN ORTAKÖY MYO’DA İFTARINDA

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof.

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, ilçelerdeki okullarıönemsediklerini ve ihtiyaçlara yönelik düzenlemeler yaparak, potansiyeli dahada geliştirmeye çalıştıklarını ifade etti. 

ortaköymeslek yüksekokulu yönetimi, ilçe protokolü, Üniversite yönetimi, öğrenciler,akademisyenler ve ailelerin katıldığı bir iftar programı organize etti. okulyemekhanesindeki programın açılışında bir selamlama konuşması yapan asÜ rektörüŞahin, kısaca son üç yılı anlattı ve bu kapsamda ortaköy’deki çalışmalaradeğindi. yÖk’ün ortaköy myo İçin sosyal güvenlik programına onay verdiğini veikinci öğretimle birlikte 130 kontenjan ayırdığını anımsatan prof. Şahin,“program sayısı arttıkça akademisyen ve öğrenci sayısı da artıyor ve okulumuzher geçen yıl biraz daha büyüyor. biz ortaköy myo’yu önemsiyoruz ve okulumuzunpotansiyelini daha da geliştirmek adına, imkânlar çerçevesinde çalışıyoruz”dedi. Şahin, konuşmasının son bölümünde etkinliğin düzenlenmesine emekverenlere teşekkür ederek, şunları söyledi: “böylesi güzel bir ramazan günündeaynı sofrayı sizlerle paylaşmak bizleri çok mutlu etti. katılım sağladığınıziçin hepinize çok teşekkür ederiz. allah sağlık, sıhhat, birlik ve beraberlikiçinde nice ramazanlara bizleri ulaştırsın. programın düzenlenmesine emek verenherkese de teşekkür ediyoruz” dedi. 

kur’antilaveti ve duaların ardından oruçlar açıldı. daha sonra ise İlçe protokolününde katılımıyla, işbirliği içinde yapılabilecek çalışmaların istişare edildiğibir toplantı gerçekleştirildi.

habermerkezi

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan
Sıradaki Haber Yaz aylarında eğitim heyecanı: MEB Aksaray’da ücretsiz yaz okullarını duyurdu!