Eğitim

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN KARABAĞ’A ZİYARET

emniyet genel müdürlüğü tarafından yürütülen “ Özel eğitime gereksinim duyan Çocuk veailelerini destekleme projesi”kapsamında, engellilerin sosyal hayatakatılımını geliştirerek, erişilebilirliğinin sağlanmasını arttırmak, toplumdaengellilik bilincinin olumlu bir süreçte alınmasını sağlamak amacıyla 10-16mayıs engelliler haftası nedeniyle, ilimizde bulunan Özel eğitim mesleki eğitimokulunda öğrenim gören Özel ÖĞrencİler ile öğretmenleri, emniyet müdürü alikarabaĞ’ı makamında ziyaret etti.

okulda görevli öğretmenler ve 12 öğrencinin katılımı iledüzenlenen ziyarette, Özel ÖĞrencİler asayiş – yunus, trafik – Şahin, Çevikkuvvet -robocop, toplum destekli polislik Şube müdürlüğünde görevli polislerin kıyafetlerigiydirildi. emniyet müdürü ali karabaĞ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dilegetirerek “engellİ olmak, engellerİ kaldirmaya engel deĞİldİr” sloganı ile özelçocuklarımızın her zaman yanında olduğunu dile getirdi. ziyarete gelen özelçocuklara hediyeler veren emniyet müdürü ali karabaĞ çocuklarla hatırafotoğrafı  çektirdi. ayrıca çocuklaremniyet müdürlüğü bahçesinde yunus ve Şahin polislerin sürdüğü motosikletlere binerekdevriye görevi yaptılar, toplumsal olaylara müdahale aracına (toma) binençocuklar sonrasında narkotik ve patlayıcı madde arama köpekleri ile uygulamalıolarak arama yaptıktan sonra emniyet müdürlüğünden mutlu bir şekildeayrıldılar.

haber merkezi

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası