Eğitim

ÖZEL AKSARAY BİLİM TEKNİK KOLEJİNİN BİLİM ŞENLİĞİ MUHTEŞEMDİ

İlimizorganize sanayi bölgesinde eğitim faaliyetini sürdüren Özel aksaray bilimteknik koleji tarafından bu yıl ilki düzenlenen bilim Şenliği töreni okulunkonferans salonunda  açıldı.

açılış konuşmasını okul müdürü ramazan yilmaz’ınyapmasından sonra,aksaray bilim sanayi İl müdürü refik dİrİcan,aksaray osbbölge müdürü ayhan ermİŞ,memur sen ve eğitim bir sen başkanı muratgÜnaydin,okulumuzun kurucusu hasan celal cİndİyan,bahçeşehir okulları müdürüyusuf tÜrkoĞlu ve okul müdürü ramazan yilmaz tarafından bilim Şenliğinin açılışkurdelesi kesildi.Öğrencilerin hazırladıkları projelerin bulunduğu stantlargezildi.

bilim Şenliği programına ilimizde bulunan okul ve kurummüdürleri,müdür yardımcıları,organize sanayi bölgesinde bulunan fabrikatemsilcileri,veliler,gazeteciler ve öğrenciler katıldı.bir birinden güzelprojelerin sergilendiği stantları gezen katılımcılar projeleri çokbeğendiler.böyle bir şenlik düzenledikleri için okulumuz kurucusu ve okulyetkililerine teşekkür ettiler.yeni açılan bir okul olması nedeniyle kısazamanda böyle güzel projeler ürettikleri için öğretmen ve öğrencilerimizeteşekkür ettiler.

katılımcılara İrmik helvası ve dondurma ikram edildi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası