Eğitim

MEZUNİYET TÖRENLERİ SONA ERDİ

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, mezun öğrencilere yenihayatlarında başarılar diledi. 

2017-2018dönemi mezuniyet törenleri sona erdi. her okul için ayrı ayrı düzenlenen ve birhafta süren törenlere toplam 2 bin 500 öğrenci katıldı. dersler, kurslar vesınavlar derken oldukça zorlu bir süreci tamamlayan öğrenciler, mezun olmanınsevinci ile arkadaşlarından ve okullarından ayrılacak olmanın hüznünü bir aradayaşadı. asÜ konferans salonu’ndaki törenlerde konuşan prof. Şahin, mezunolmanın öğrenme sürecinin tamamlanması anlamına gelmediğini ifade ederek,“okullarınızda edindiğiniz bilgi ve beceriler sizlerin hayatınıkolaylaştıracak, mesleklerinizi icra etmede önemli artılar sağlayacaktır. amaöğrenme dediğimiz olgu hayatın olağan akışı içerisinde hep devam edecektir”dedi. milli, manevi ve insani değerler ışığında dünyada yaşanan tüm değişim ve gelişimleriyakından takip etmenin önemine vurgu yapan asÜ rektörü, “tüm mezunöğrencilerimizi tebrik ediyor ve yeni hayatlarında kendilerine başarılardiliyoruz. burada değerli anne-babaların da çok büyük emeklerinin olduğunuunutmamak gerekiyor. ayrıca kıymetli akademisyenlerimize de fedakâr çalışmalarımünasebetiyle teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

törenlerdefakülte dekanları, okul müdürleri, okullarını birincilikle bitiren öğrencilerkonuştu, dereceye girenlere hediyeleri takdim edildi. salon etkinliklerininhemen ardından ise öğrenciler kep atarak yeni bir hayata merhaba dedi.

habermerkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası