Eğitim

İHTİSASLAŞMA SÜRECİ ANLATILDI

aksaray Üniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin,ihtisaslaşmanın şehrin tüm dinamiklerinin katılımı ile yürüyecek bir süreçolduğunu söyledi. 

Şahin,beraberinde Öğretim görevlisi muhammet gümüşsoy’la birlikte aksaray ticaretborsası (atb) başkanı hamit Özkök’ü ziyaret etti. hem kampüs içinde hem deşehirdeki paydaşlarla ihtisaslaşma konusunu etraflı şekilde görüştüklerinikaydeden prof. Şahin, “bu süreç şehrimi açısından çok büyük önem teşkil ediyor.spor ve sağlık alanında ortaya çıkacak projeler ve yapılacak çalışmalarla,şehrimiz çok daha farklı bir noktaya ilerleyecek” dedi. kampüste fakülte bazlıtarama toplantılarının ardından, konuyla ilgili tüm akademisyenlerin katıldığıbir çalıştay gerçekleştirildiğini anımsatan asÜ rektörü, “Üniversite bu işinbir ayağını temsil ediyor. İhtisaslaşma şehrimizin tüm dinamikleriniilgilendiren bir süreç. bu nedenle dış paydaşlarımızla da çeşitli toplantılaryapıyor, kendilerini dinliyor ve süreci anlatıyoruz. benzeri toplantılar devamedecek” dedi. Şahin, aksaray’ın kenevir ekimine izin verilen şehirlerden birisiolmasına yönelik çalışmalarından dolayı borsa yönetimi başta olmak üzere, emeğigeçen herkese teşekkür ettiğini de söyledi.

borsabaşkanı hamit Özkök de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

habermerkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası