Eğitim

HER BAĞIŞ UMUDUMUZU ARTTIRIYOR

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, “acil toprak aranıyor”kampanyasının devam ettiğini, son derece samimi duygularla yapılan her bağışınumutlarını arttırdığını ifade etti. 

giresun’danebubekir Çavuşoğlu isimli arkadaşının, kampanyaya dair haberleri okuduktansonra yaklaşık 2 kilogram toprağı kargo yoluyla kampüse ilettiğini ifade edenrektör Şahin, burada toprağın miktarından ziyade samimi yaklaşımın önem arzettiğini belirtti. asÜ’nün çok büyük bir alan üzerine kurulu olduğunu ve arzuedilen yeşillendirme düzeyine erişmek için ciddi miktarda toprağa ihtiyaçduyduklarını anımsatan prof. Şahin, “Şehirde inşaatla uğraşan işadamlarımız sağolsunlar bizlere yaklaşık 300 kamyon toprak bağışladılar. giresun’dan gelen 2kilogramlık toprak belki kampüsün büyük arazisinin yanında az bir miktarolabilir. ancak burada bizi asıl duygulandıran ve heyecanlandıran noktasamimiyet. her bağış, geleceğe dair umutlarımızı arttırıyor” dedi. kampanyanındevam ettiğine dikkat çeken Şahin, “az veya çok bu kampanyamıza destek olanherkese çok teşekkür ediyoruz. kampüsün yeşillendirilmesi şehrin de daha yeşilolması anlamına geliyor. biz bu işe canı gönülden emek vermeye devam edeceğiz”dedi.

rektörŞahin, kampüs ağaçlandırma alanında bir fidanı, giresun’dan gönderilen topraklabuluşturdu.

habermerkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası