Eğitim

HEP BİRLİKTE BAŞARIYORUZ

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, “asÜ’de ortaya iyi işlerçıkıyorsa bunu hep birlikte başarıyoruz. tek başına bir şey yapmadığımızın veyapamayacağımızın farkındayız. sizlerle birlikte çalışıyoruz, başarıyoruz vebundan büyük bir mutluluk duyuyoruz. İyi ki varsınız” dedi.

asÜailesi her yıl olduğu gibi bu yılda geleneksel iftar sofrasında bir arayageldi. sosyal tesislerde düzenlenen iftar yemeği öncesinde akademik ve idaripersoneli kapıda karşılayan, kısaca hasbihal eden ve çocuklarla özel olarakilgilenen rektör Şahin, ramazan’ın bir araya getiren ve kaynaştıran özelliğinevurgu yaparak, “sağlık, sıhhat içerisinde hep birliktebir ramazan’a daha kavuştuk. bunun için allah’a şükürler olsun. davetimizikırmayıp geldiğiniz için de hepinize çok teşekkür ederiz” dedi. büyük bir aileolan asÜ’nün her ferdinin kendileri için çok kıymetli olduğunu kaydeden rektörŞahin, “asÜ’de ortaya iyi işler çıkıyorsa bunu hep birlikte başarıyoruz. tekbaşına bir şey yapmadığımızın ve yapamayacağımızın farkındayız. sizlerlebirlikte çalışıyoruz, başarıyoruz ve bundan büyük bir mutluluk duyuyoruz. İyiki varsınız” şeklinde konuştu. sağlık, aile huzuru ve iş başarısı sıralamasınıdeğerli bulduklarını da ifade eden Şahin, “sağlığımız sıhhatimiz yerindeyseailede huzurumuz olur, aile huzurumuz varsa iş başarısı gelir. allah huzurumuzuarttırsın ve birlikte daha güzel işler yapma imkânı nasip etsin” dedi.

yapılanbu kısa konuşmanın ardından dualar eşliğinde iftarlar açıldı.

haber merkezi 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası