aksarayÜniversitesi (asÜ) güzelyurt meslek yüksekokulu ailesi, yeni dönemde ve yıliçinde yapılabilecek çalışmaların istişare edildiği sabah kahvaltısında biraraya geldi.
karballaotelde gerçekleşen programda kısa bir konuşma yapan okul müdürü prof. dr.hüseyin Ünlü, benzeri toplantıların hem çalışmaları istişare etme, hem kalitepolitikalarının içselleştirilmesi, hem de görüş ve önerilerin dinlenmesibakımından önemli olduğunu söyledi. prof. Ünlü, okulun gelişimine dairyapılabilecek her çalışmayı titizlikle takip ettiklerini vurguladı.
toplantıda,Öğretim görevlisi hakan Özdemir, kalite politikası ile alakalı kısa bir sunumyaptı ve soru-cevap bölümünün ardından toplantı tamamlandı.
habermerkezi