Eğitim

GÜNEY VE KAYAN’A YÜKSEK LİSANS TEZ ÖDÜLÜ VERİLDİ

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, asÜ’nün kendisi ile yaşıtüniversiteler arasında akademik olarak da üst sıralarda yer aldığını, bununakademisyenlerin üstün gayretleriyle gerçekleştiğini söyledi. 

senatotoplantısı’nda iki isme, öğrencileriyle birlikte yürüttükleri yüksek lisans tezçalışmaları münasebetiyle “başarı belgesi” takdim edildi. prof. dr. ayşegülgüney, “2017 yılı en başarılı mühendislik bilimleri yüksek lisans tez Ödülü”nüalırken, doç. dr. didem balun kayan ise “2017 yılı en başarılı temel bilimleryüksek lisans tez Ödülü”ne layık görüldü. toplantı öncesinde akademisyenlerebelgelerini takdim eden rektör Şahin, “hocalarımızı kutluyoruz. asÜ, pek çokbakımdan, kendisi ile aynı dönemde kurulan üniversiteler arasında üstbasamaklarda yer alıyor. akademik çalışmalar da bu alanlar içerisinde. eldeedilen tüm başarılar bir ekip çalışmasının ürünüdür. Özellikle akademikçalışmalar hocalarımızın kıymetli katkılarıyla şekilleniyor. kendilerineteşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

belgetakdimlerinin ardından senato toplantısı, gündem maddelerinin konuşulmasıyladevam etti. 

habermerkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası