Eğitim

GÜNAYDIN GÜVEN TAZELEDİ

eğitim bir-sen Şube başkanlığı delege seçimi yaptı.mevcut eğitim bir sen başkanı murat günaydın güven tazeledi. yaklaşık % 90katılımın (1750 kişi) olduğu seçimde, delegelerin tamamını kazanarak tekrareğitim birsen Şube başkanı seçildi.

eğitim bir sen başkanı murat gÜnaydin yaptığı açıklamada;“İl merkezimizde delege seçimimizi yaptık. yaklaşık % 90 katılımın (1750 kişi)olduğu seçimde, delegelerin tamamını kazanarak yolumuza devam ediyoruz. seçiminkaybedeni yoktur. kazanan eğitim-bir-sen olmuştur. bizim ötekimiz yok. bizbirlikte güçlüyüz. seçime gelerek demokrasi şölenimize katkı sunan, oy verenvermeyen tüm üyelerimize çok teşekkür ederim. allah razı olsun. vakit kardeşlikvaktidir. vakit bir olma, iri olma, diri olma vaktidir. birlik ve beraberlikruhu içerisinde, hiç kimseyi ötekileştirmeden, kardeşliğimizi güçlendirecekşekilde bütün renkleri şemsiyemiz altında toplamaya; kurumsal kimliğimize zararverecek her türlü çalışmanın karşısında durmaya ve sendikal mücadelemize güç katmakiçin hep birlikte hedefe yürümeye devam edeceğiz İnŞaallah! tüm üyelerimizledaha güzel günlere ve çalışmalara ulaşmak için hep birlikte yeniden bİsmİllahdiyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

haber vedat t.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası