Eğitim

GÖRMÜŞ’DEN REKTÖR ŞAHİN’E ZİYARET

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, içinde bulundukları şehrindeğerlerini önemsediklerini ve Üniversitenin sorumluluk alanına giren herkonuyu titiz şekilde çalıştıklarını ifade etti. 

ortaköykaymakamı fatih görmüş rektör Şahin’i ziyaret etti. İlçelerdeki okullarıngelişimine dair yaptıkları çalışmaları anlatan; bu kapsamda ortaköy meslekyüksekokulu’na sosyal güvenlik programının kurulduğunu anımsatan Şahin, yeniprogramın ilçedeki öğrenci sayısını arttıracağını belirtti. hayatta karşılığıolan adımlar atmaya gayret ettiklerini de ifade eden asÜ rektörü, el birliğiile şehir için çalışmayı sürdüreceklerini kaydetti. kaymakam görmüş de, rektörŞahin’e çalışmalar münasebetiyle teşekkür etti ve kurumlar arası işbirliğiningelişmesi adına üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını vurguladı.

ziyaretinardından Şahin, konuğuna kısaca kampüsü tanıttı. rektör Şahin ve kaymakamgörmüş yapımı kısa süre önce tamamlanan bisiklet sahasında (velodrom) mini bir gezi de yaptı. 

habermerkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası