Eğitim

GENÇ BİR ÜNİVERSİTEYİZ HIZLI ŞEKİLDE BÜYÜYORUZ

aksaray Üniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin,yeni eğitim-öğretim döneminin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. 

eğitim fakültesi ailesiyle yeni dönem istişaresinde biraraya gelen rektör Şahin, her yıl bir öncekinden daha iyi noktalarda olmakadına çalıştıklarını söyledi. hayatta karşılığı olan adımlar atarak büyümeyeçalıştıklarını ve bir yandan akademik olarak derinleşirken, diğer yandan dafiziki olarak tüm eksikleri gidermenin gayretinde olduklarını kaydeden prof.Şahin, “biz ‘İki günü birbirine denk olan zarardadır’ düsturunu önemsiyoruz. bunedenle her günümüzün bir öncekinden daha iyi olması için çalışıyoruz. Üniversitemizbugün, kendisiyle birlikte kurulan üniversiteler arasında son derece iyi birnoktada. genç bir Üniversiteyiz ve hızlı şekilde büyüyoruz. Öğrenci sayımızartıyor, akademisyen kadromuz güçleniyor, fiziki donanımlarımız daha da yeterlihale geliyor, alt yapı çalışmalarımız program çerçevesinde sürüyor… pek çokalanda önemli başarılar elde ettik. bunlar hepimizin samimi ve fedakârçalışmalarıyla gerçekleşti. yeni sezonda da aynı samimiyet ve artan birgayretle çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

toplantıda fakülte dekanı prof. dr. ayhan Özçifçi de kısabir açıklama yaptı ve son durum hakkında bilgiler verdi. rektör Şahin,toplantının sonunda akademisyenleri dinledi ve yeni eğitim-öğretim dönemindetüm çalışma arkadaşlarına başarılar diledi.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası