Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Etkili çalışmalarla gelişim ivmesi daha da artacak

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, Veteriner Fakültesi Dekanlığına atanan Prof. Dr. Tahir Karaşahin ile Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Öğretim Görevlisi Dr. Ertan Altınsoy’u ziyaret etti.

Göreve başladıkları ilk günden bu yana yoğun bir çalışma temposu içinde olduklarını, kampüsü ve şehri ilgilendiren pek çok konuda farklı ve etkili faaliyetler gerçekleştirdiklerini dile getiren Rektör Arıbaş, her birimin kendi sorumluluk alanında işlere katkı sunduğunu vurguladı. Prof. Karaşahin ve Dr. Altınsoy’un katkılarıyla gelişim ivmesinin daha da artacağına dikkat çeken Arıbaş, “Sayın Hocalarımıza yeni görevlerinde üstün başarılar diliyoruz. Birikimleri ve becerileri ile gerek eğitim-öğretime gerek bilimsel projelere gerekse dış paydaşlarla yürütülen faaliyetlere müspet katkılar sunacaklarına inancımız tam. Biz de ihtiyaç duyulan her konuda kendilerinin yanında olacağız” dedi.

Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tahir Karaşahin ve Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Öğretim Görevlisi Dr. Ertan Altınsoy ise ziyareti münasebetiyle Rektör Alpay Arıbaş’a teşekkür ederek, süren çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Haber Bülteni