Eğitim

Engelli Yazar Fuarda Kitabını İmzaladı

aksaray bakım ve rehabilitasyon merkezinde kalan zihinselengelli genç talip kaya yıllardır, yazdığı şiirleri kitap haline getirerekbastırdı.

aksaray kitap fuarında İmza günü düzenlendi

aksaray kitap günleri ve Çocuk Şenliği kapsamında açılankitap fuarında aksaray aile ve sosyal politikalar İl müdürlüğü tarafındanaçılan stantta okuyucuları ile buluşan talip kaya, kitaplarını imzaladı.

kop tarafından desteklendi

konva ovası projesi (kop) bölgesel kalkınma ajansı tarafındandesteklenen “kop okuyor mali destek programı” kapsamında aksaray aile ve sosyalpolitikalar İl müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “aİlem kop ile okuyorokutuyor” projesinin bir ürünü olarak ortaya çıkan talip kaya’nın şiir kitabıokuyucular tarafından beğenildi.

yazar talip kaya “kitabımın basım aşamasında bendendesteğini esirmeyen rehabilitasyon merkezindeki öğretmenlerim ve müdürümüzŞenol korkmaz’a İl müdürümüz İsrafil aktÜrk’e aksaray valisi aykut pekmez’ebana inandıkları be beni teşvik ettikleri için çok teşekkür ederim.”şeklindekonuştu.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası