Eğitim

BURSLULUK SINAVINA YOĞUN İLGİ

altın bireyler kişisel gelişim kursu tarafından düzenlenen  bursluluk sınavında yoğun ilgi yaşandı.
altın bireyler kişisel gelişim kursu bursluluk sınavında yoğun ilgi ile karşılandı. pandemi dönemi başladığından bu yana eğitim sistemini öğrenci ihtiyaçlarına yönelik revize eden altın bireyler aksaraylı öğrenci ve velilerden yoğun ilgi görüyor. lgs ve yks hazırlık öğrencilerinin eksik ve ihtiyaçlarına yönelik sınıf derslerinin haricinde koçluk sistemi, birebir özel dersler, psikolojik danışmanlık hizmetleri ile birlikte eğitim hedeflerine yön veren altın bireylerde veli ve öğrenci memnuniyeti üst düzey devam ediyor. 5-6-7-8-9-10-11-12. sınıflara ve mezun öğrencilere öğrenci kişilik hizmetleri ve akademik alanda uzman kadrosuyla eğitimine devam etmektedir. 
kurum yetkilileri tarafından yapılan açıklamada; erken kayıt dönemini başlatmış olan altın bireyler kişisel gelişim kursu’nun ayrıcalıklı eğitim anlayışından faydalanmak isteyen öğrenci ve velilerimizi kurumumuza bekliyoruz derken geleceğin nesli çocuklarımızı verdiğimiz eğitim ve öğretimle sınavlara hazırlıyor açıklamasına yer verildi.
haber: yaşar karatay 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası