Eğitim

“BİR SEVDADIR AKSARAY” FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

aksaray emniyet müdürlüğü asayiş Şube müdürlüğündegörevli polis memuru ve fotoğraf sanatçısı olan serdar Ölçek’in “bİr sevdadiraksaray” konulu fotoğraf sergisi açıldı.

“bİr sevdadir aksaray” konulu fotoğraf sergisininaçılışını aksaray milli eğitim müdürü hacı Ömer kartal, komiser soner Öztaş vefotoğraf sanatçısı serdar Ölçek’in simge ve melisa isimli kızları yaptı.

fotoğraf sanatçısı serdar Ölçek; “fotoğrafçılığa ilgimküçük yaşlarda babamın bana analog ve filmli olan küçük bir fotoğraf makinasıalması ile başladı. fotoğrafçılık temel eğitimini, akfod ve ilimiz halk eğitimmüdürlüğü bünyesinde oluşturulan fotoğrafçılık kursunda aldım. bilim, sanat vespora çok önem veriyorum. bu unsurlar çocuk gelişiminde çok önemli bir yeresahip olduğuna inanmış ve her ortamda bu olguyu dile getiriyorum. bilim, sanatve sporun insan hayatındaki bütün olumsuzlukları, kendiliğinden ortadankaldırılacağına inanıyorum” dedi.

serdar Ölçek kimdir?

1977 yılında bartın’da doğdu. evli ve İki çocuk babasıolan Ölçek, İlk ve orta öğrenimini bartın ve zonguldak illerinde, liseöğrenimini kastamonu bozkurt lisesi devlet yatılı okulunda, yüksek Öğreniminiise anadolu Üniversitesi halkla İlişkiler, İşletme, fotoğrafçılık vekameramanlık bölümlerini bitirerek tamamlamıştır. ayrıca belirli dönemlerde demasa tenisi antrenörlüğü yapmıştır. halen aksaray emniyet müdürlüğü asayiş Şubemüdürlüğünde görevini ifa etmektedir.

haber vedat t.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası