Eğitim

BİLGİ EVİ YAKINDA HİZMETE AÇILIYOR

aksaray belediyesinin kültür hizmetleri devam ediyor. aksaray belediyesi halkıokumaya sevk etmek amacıyla şehrin muhtelif yerlerinde bilgi evlerioluşturuyor. 

aksaray’ın ilk modern bilgi evi olan adese karşısındaki cemâleddin-iaksarâyi bilgi evi aksaraylı kitapseverler tarafından büyük ilgi görünce,başkan haluk Şahin yazgı’nın talimatıyla ulu cami karşısındaki parkın içinesultan İkinci kılıçaslan’ının adını taşıyan ikinci bilgi evi yapıldı.

Çok yakında halkın hizmetine girecek olan sultan İkinci kılıçaslan bilgievi, içinde binlerce kitabın bulunduğu eşsiz bir kültür hizmeti olma özelliğitaşıyor.

bilgi evi kütüphanesinde aksaray kitabevlerinde bulunamayacak kıymetlieserlere ulaşabilmek mümkün olacak. İsteyen herkes ödünç kitap alabilecek.

aksaray belediyesinin hizmete sunduğu bilgi evlerini mükemmel bir projeolarak değerlendiren kitapseverler ve gençler bu hizmeti gerçekleştiren aksaraybelediye başkanı haluk Şahin yazgı’ya teşekkür ettiler.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası