uzunbir zaman sonra etkili olan kar yağışı, yurdun büyük kesiminde ve şehirdeolduğu gibi kampüste de renkli görüntüler oluşturdu.
dersprogramı ve sınav hazırlıkları münasebetiyle yoğun günler geçiren öğrencileriçin kar yağışı, farklı bir eğlenceye kapı araladı. beyaza bürünen kampüsteöğrenci grupları kartopu oynadı, yürüyüş yaptı ve kısa süreliğine de olsa, dersyoğunluğu arasında stres atma imkânına sahip oldu. aksaray Üniversitesi (asÜ) rektörüprof. dr. yusuf Şahin de öğrencilerin eğlencesine eşlik etti. kampüs içi birtoplantıya geçerken öğrencilerin arasına karışan Şahin, şehirde uzun sürediretkili bir kar yağışının olmadığını ve kar manzarasının özlendiğini belirterek,bir yanıyla eğlenceye vesile olan yağışın, diğer yanıyla da bereket anlamınageldiğini vurguladı.
Öğrencilergün boyunca çeşitli oyunlarla kar yağışının keyfini çıkardı.
habermerkezi