aksaray Üniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin,türkiye’nin kalkınması ve büyümesi adına üzerlerine düşen sorumluluğu en iyişekilde yerine getirmenin gayretinde olduklarını söyledi.
aksaray cumhuriyet başsavcısı İbrahim cansever, rektörŞahin’i ziyaret etti. konuğuna kısaca kampüsü anlatan ve yapılan çalışmalarhakkında bilgiler veren asÜ rektörü, derslerinde başarılı, milli ve manevideğerlerini bilen, kültür-sanat ve sporla ilgili bireyler yetiştirmeyeçalıştıklarını söyledi. yeni eğitim-öğretim döneminin sorunsuz şekildeilerlediğini kaydeden Şahin, “Üniversite olarak işbirliği içerisinde yapılançalışmaları ayrıca önemsiyoruz. hem öğrencilerimiz için, hem de içindebulunduğumuz şehrimiz ve ülkemiz için işbirliğinin ve ortak aklın değerliolduğu kanaatindeyiz” dedi.
başsavcı İbrahim cansever de yeni eğitim-öğretimdöneminin hayırlar getirmesi dileklerinde bulundu.
haber merkezi