aksaray İl müftüsü cemalettin bal, İmam hatip okulmüdürleriyle bir araya geldi.
İl müftüsü cemalettin bal başkanlığında düzenlenenprogram, İl müftülüğü yusuf hakiki baba toplantı salonunda gerçekleştirildi.yapılan toplantıda, 9 mart 2019 cumartesi günü aksaray İl müftülüğü tarafından tertip edilecek hafızlıkİcazet merasimi ile ilgili fikir alış verişinde bulunuldu ve çeşitli konulardaistişareler yapıldı.
haber merkezi