Eğitim

AKSARAY KÜLTÜR DERNEĞİ’NDEN KİTAP KAMPANYASINA DESTEK

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, kitap bağışı kampanyasınıngiderek daha geniş bir kitleye ulaşmasından memnuniyet duyduklarını söyledi. 

aksaraykültür derneği başkanı kenan İleri ve yönetim kurulu Üyeleri, rektör Şahin’iziyaret etti. yeni kütüphane binasına taşınma işlemleri ile eş zamanlı şekildebaşlatılan kitap bağışı kampanyasının devam ettiğini, aksaray kültürderneği’nin de bu kampanyaya önemli bir katkı sunduğunu ifade eden Şahin, “yenikütüphanemiz fiziki olarak son derece kapsamlı. İçerik olarak da kitapkoleksiyonumuzu hızlı şekilde geliştirmeye çalışıyoruz. bunun için bir kampanyadüzenledik ve çok geniş bir kitle bu kampanyaya ilgi gösterdi. dernekbaşkanımıza ve mensuplarına da bağışları için teşekkür ediyoruz” dedi.

dernekbaşkanı İleri ise aksaray’ın kültürel gelişimine yönelik düzenlenen bu anlamlıkampanyaya destek olmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi.

habermerkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası