Eğitim

Aksaray Kişisel Gelişim Kursu Hizmete Girdi

gelişmekte olan aksaray bir eksiğini daha giderdi. gülayİlhan tarafından aksaray merkezde faaliyete geçen aksaray kişisel gelişim kursuaçılışı yapıldı.

açılışa vali yardımcısı Şahin bayhan, basın mensupları veçok sayıda davetli katılırken, açılış kurdelesi vali yardımcısı Şahin bayhantarafından kesildi. vali yardımcısı bayhan açılış esnasında yaptığı konuşmada‘’ kişisel gelişim ve dil kursları çağımızda her zaman ihtiyaç duyulan kurslarilimizde de kişisel gelişim kursu açılması mutluluk verici, inşallah bolbereketli bir işletme olur, şehrimiz için hayırlı olur’’ dedi.

kurs kurucusu gülay İlhan ise ‘’ çağımızda insanların işbulması ve kariyer yapması için en gerekli şey kişisel gelişim, bu alana girenyabancı dil kursları, meslek edindirme kursları, yeminli tercümanlık, vizeişlemleri, aile birleşimi hizmetleri, lys-ygs kursları, vücut dili ve liderlik eğitimi gibi konuların hepsinikursumuz bünyesinde topladık. uzman öğretmenler tarafından grup ve kişisel eğitimlerimizbugün itibari ile başladı. kursumuz daha açılmadan belli bir rağbet var. bukurslar hem kendini geliştirmek isteyen çalışanlar için, hem öğrenciler için,hem de yurt dışında görev yapmak yada ailesinin yanına gitmek isteyen bireyleriçin şart. sayın vali yardımcımız Şahin bayhan beyefendiye, bizi  yalnız bırakmayan dostlarımıza ve basınmensuplarımıza çok teşekkür ederiz’’ dedi.

haber merkezi

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası