aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, akademik birikimi şehirmenfaatine kullanmak adına gayret gösterdiklerini ve bu manadaki işbirlikleriniönemsediklerini söyledi.
1.ağır ceza reisi İlker akkaş ile mahkeme Üyeleri nurdan babacan, büşra ÖzçelikÖzdemir ve dilek akyüz, rektör Şahin’i ziyaret etti. gerçekleşen nezaketziyaretinde asÜ’de devam eden çalışmalar ve Şehir-Üniversite işbirliklerindensöz eden Şahin, aksaray’ın tüm değerlerinin bilimsel bir disiplin içerisindeçalışıldığını ve bunun, şehirde önemli bir külliyatın ortaya çıkması adınaönemli olduğunu söyledi. İşbirliklerini şehri ve Üniversiteyi geliştirmekaçısından değerli bulduklarını ifade eden Şahin, “Üniversitemizin tüm imkânlarışehrimizin hizmetindedir. biz, içinde bulunduğumuz şehre âşık biçimde işüretiyoruz” dedi.
ziyaret,işbirliği içerisinde yapılabilecek çalışmaların değerlendirilmesi şeklindesürdü.
habermerkezi