Gündem

DEVLETİMİZ BİZE SAHİP ÇIKTI

aile ve sosyal politikalar bakanlığına bağlı yetiştirmeyurtlarında kalan kişilerin bir araya gelerek kurduğu 68 yetiştirmeyurtlarından ayrılanlar yardımlaşma derneği yönetim kurulu vali aykut pekmez’iziyaret etti. dernek başkanı fahri İnce ve yönetim..

DEVLETİMİZ BİZE SAHİP ÇIKTI

aile ve sosyal politikalar bakanlığına bağlı yetiştirmeyurtlarında kalan kişilerin bir araya gelerek kurduğu 68 yetiştirmeyurtlarından ayrılanlar yardımlaşma derneği yönetim kurulu vali aykut pekmez’iziyaret etti.

dernek başkanı fahri İnce ve yönetim kurulu üyelerinivalilik makamında kabul ederek bir süre görüşen vali pekmez derneğin kuruluşamacı hakkında bilgi aldı. 

aksaray ve çevre illerdeki yetiştirme yurtlarında kalanve şu anda aksaray’da kamuda istihdam edilen yaklaşık 400 kişinin bulunduğunubelirten dernek başkanı İnce; “devletimiz bize sahip çıktı,bizde en iyi şekildeçalışarak minnettarlığımızı göstermeye gayret ediyoruz. dernek olarakyetiştirme yurtlarından ayrılan gençlere abilik yapmak, onların sorunlarınaçözüm üretmek istiyoruz. bu nedenle çeşitli kamu kurumunda çalışan arkadaşlarlabir araya geldik.’ dedi.

vali pekmez ziyaretleri nedeniyle İnce ve dernek yönetimkurulu üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

haber merkezi 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL