Siyaset

DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AKSARAY’A GELDİ

deva partisi genel başkan yardımcısı ve sivil toplumla İlişkiler başkanı hasan karal, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere aksaray’a geldi. deva partisi aksaray  İl başkanı necati coşkuner, İl ve merkez İlçe..

DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AKSARAY’A GELDİ

deva partisi genel başkan yardımcısı ve sivil toplumla İlişkiler başkanı hasan karal, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere aksaray’a geldi.

deva partisi aksaray  İl başkanı necati coşkuner, İl ve merkez İlçe yöneticileri ile birlikte aksaray’da ki  sivil toplum kuruluşlarını ziyarette bulunan deva partisi genel başkan yardımcısı ve sivil toplumla İlişkiler başkanı  karal,  aksaray’ın sorunlarını yerinde inceledi. aksaray ‘da İl başkanı coşkuner öncülüğünde partiler tarafından karşılanan karal,  ilk olarak Şeyh hamid’i veli somuncu baba türbesini ziyaret etti. daha sonra aksaray ticaret ve sanayi odası, aksaray madeni sanatkârlar odası, aksaray ticaret borsası, ortaköy yardımlaşma, dayanışma derneği, aksaray esnaf ve sanatkarlar odası ve kadın girişimciler derneği ve yönetimini ziyaret etti. kalabalık heyet eşliğinde sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden deva partisi heyeti, parti kurmaylarının hazırlamış olduğu eylem planlarını sivil toplum kuruluşu başkanları ve yönetimi ile paylaşarak fikir alışverişinde bulundu. ortaköylüler derneğinin daveti üzerine derneğe ziyarette bulunan genel başkan yardımcısına dernek başkanı faik kocapınar, plaket takdim etti. deva partisi genel başkan yardımcısı karal, sivil toplum kuruluşlarının ziyaretlerinin ardından deva partisi il ve merkez ile binasına geçerek il ve ilçe yöneticileri ile basına kapalı toplantı gerçekleştirdi.
haber: murat uğurlu
banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL