Siyaset

Derdimiz Aksaray’a Hizmet Etmek

Salim İçli, Ak Parti Aksaray Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. Aksaray’ın sevilen iş insanı ve Aksaray’da eğitim alanında çalışmalar yapan Salim İçli Ak parti Aksaray Milletvekilliği Aday Adaylığını açıkladı. Aday adaylığını..

Derdimiz Aksaray’a Hizmet Etmek

Salim İçli, Ak Parti Aksaray Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.
Aksaray’ın sevilen iş insanı ve Aksaray’da eğitim alanında çalışmalar yapan Salim İçli Ak parti Aksaray Milletvekilliği Aday Adaylığını açıkladı. Aday adaylığını açıklayan İçli, Gazetemizi ziyaret ederek gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. 14 Mayıs 2023 Genel Seçimlerinde Ak Parti Aday Adaylığını açıklayan İçli; “Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ilde yıkıma neden olan felakette yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yararlılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.
Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini belirten İçli; “Zor zamanlardan geçiyoruz. Devletimiz ve Cumhurbaşkanımız, milletimizin yaralarını saracaktır. Biz de bu güzel millete ve güzel devlete hizmet edebilmek için aday adaylığımızı açıkladık. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın ve milletimizin takdiriyle vekil olabilirsek doğduğumuz, büyüdüğümüz Aksaray’ımız için çalışacağız. Bizim tek derdimiz Aksaray’a hizmet etmek” dedi.

Haber: Yaşar Karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL