Gündem

DEPREMZEDELERİMİZİN YANINDAYIZ

kredi yurtlar kurumu (kyk) yurtlarına yerleştirilen depremzedelerin tüm ihtiyaçları aksaray belediyesi tarafından karşılanıyor. “asrın felaketi” olarak nitelenen, kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından aksaray’a getirilen..

DEPREMZEDELERİMİZİN YANINDAYIZ

kredi yurtlar kurumu (kyk) yurtlarına yerleştirilen depremzedelerin tüm ihtiyaçları aksaray belediyesi tarafından karşılanıyor.

“asrın felaketi” olarak nitelenen, kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından aksaray’a getirilen depremzedeler, kredi yurtlar kurumu (kyk) yurtlarına yerleştirildi.
aksaray belediyesi ekipleri de yurtlarda ikamet eden vatandaşların giysi, temizlik ve kişisel bakımı noktasındaki ihtiyaçları karşılamak için ilk günden harekete geçti. deprem bölgesine sürecin en başından bugüne 160 tır ve 164 kamyon yardımı gönderen aksaray belediyesi, bölgede yapılan çalışmaların yanı sıra aksaray’a gelen vatandaşlarında ihtiyaçlarını karşılamak için birçok çalışma gerçekleştiriyor.
kredi yurtlar kurumu (kyk) yurtlarına yerleştirilen depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında yürütülen çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan başkan dinçer, tüm misafirlerin en güzel şekilde ağırlanması için çalıştıklarını belirtti.
haber bülteni

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL