Gündem

DEMOKRASİ ŞÖLENİNE DAVETLİSİNİZ

ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, cumhurbaşkanırecep tayyip erdoğan’ın katılımı ile, 02 haziran 2018 cumartesi günü 15 temmuzmilli İrade meydanı’nda düzenlenecek olan mitinge tüm aksaraylılarıdavet etti. başkanaltınsoy açıklamasında, “cumhurbaşkanımız sayın..

DEMOKRASİ ŞÖLENİNE DAVETLİSİNİZ

ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, cumhurbaşkanırecep tayyip erdoğan’ın katılımı ile, 02 haziran 2018 cumartesi günü 15 temmuzmilli İrade meydanı’nda düzenlenecek olan mitinge tüm aksaraylılarıdavet etti.

başkanaltınsoy açıklamasında, “cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan 02 haziran2018 cumartesi günü ilimize teşrif edeceklerdir. sayıncumhurbaşkanımızın teşrifleriyle 15 temmuz demokrasi meydanında saat 17.00’dabirlik, beraberlik ve kardeşlik içinde düzenlenecek olan büyük mitingimize,cumhur ittifakına destek veren tüm aksaraylı hemşerilerimizin teşriflerinibekliyorum. İnanıyorum ki, İlimiz 15 temmuz’da milli irade ve demokrasinöbetlerinde gösterdiği birlik ve beraberlik ruhuyla bu mitingi de ‘demokrasiŞölenine’ dönüştürecektir” ifadelerini kullandı.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL