Resmi İlanlar

Dalgıç Pompa ve Dalgıç Motor Satın Alınacak

aydın su ve kanalizasyon İdaresi genel müdürlüğü elektrik makine ve malzeme  İkmal başkanlığı dalgıç pompa  (kademe) ve dalgıç motor satın alınması mal alımı 4734 sayılı kamu İhale kanununun 19 uncu maddesine göre..

Dalgıç Pompa ve Dalgıç Motor Satın Alınacak

aydın su ve kanalizasyon İdaresi genel müdürlüğü elektrik makine ve malzeme  İkmal başkanlığı dalgıç pompa  (kademe) ve dalgıç motor satın alınması mal alımı 4734 sayılı kamu İhale kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda ekap üzerinden alınacaktır. 

ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; aydın su ve kanalizasyon İdaresi genel müdürlüğü elektrik makine ve malzeme  İkmal başkanlığı dalgıç pompa  (kademe) ve dalgıç motor satın alınması mal alımı  sözleşmenin imzalanmasından itibaren 30 gün içinde malzemenin tamamı idarenin belirleyeceği yerlere teknik şartnamede belirtildiği şekilde teslim edilecektir. İhaleye son teklif verme tarihi ve saati 16.03.2023-11:00 olup ihaleye katılmak isteyen isteklilerin gerekli belgeler ile bu tarihe kadar müracaat etmesi gerekir. ayrıntılı bilgi için tiklayiniz 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL