Siyaset

DAĞ “KATLİAMI LANETLİYORUM”

mazlumlarıngür sesi, kimsesizlerin umudu liderim recep tayyip erdoğan’ın yanında, dim dikzalimlerin karşısında duracağız.  tüm dünya sessiz kalsa da türkiye sessiz kalmayacaktır.gençler olarak filistin halkının yanında mücadelemiz sürecektir. ak parti aksaraymilletvekili..

DAĞ “KATLİAMI LANETLİYORUM”

mazlumlarıngür sesi, kimsesizlerin umudu liderim recep tayyip erdoğan’ın yanında, dim dikzalimlerin karşısında duracağız. 

tüm dünya sessiz kalsa da türkiye sessiz kalmayacaktır.gençler olarak filistin halkının yanında mücadelemiz sürecektir. ak parti aksaraymilletvekili aday adayı hasan dağ, abd’nin büyükelçiliği’ni kudüs’e taşımasınıprotesto eden filistin halkının İsrail ordusu tarafından katliama uğramasınısert bir dille kınadı. amerika’nın, yangına körükle gittiğini söyleyenmilletvekili aday adayı dağ “bu dakika itibariyle öğrendiğimiz kadarıyla 60masum şehidimiz ve binlerce yaralı olduğu yönünde bilgiler aldık. İslam ümmetiolarak bu katliamı kabul etmemiz mümkün değil. cumhurbaşkanımız sayın receptayyip erdoğan’ın dediği gibi, birleşmiş milletler konseyi’nde bir tanemüslüman ülke yok. dünya beşten büyüktür. bm yapısı değişmeden, İsrail’i zaptetmek mümkün olmayacaktır “ dedi. dağ, abd ve İsrail terör devletinin bugünfilistin’de yaptığı katliamı lanetlediğini sözlerine ekledi.

haber yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL