Asayiş Son Dakika

Çocuk Katili Yakalandı

Çocuğu kasten öldürmek suçundan aranan şüpheli şahıs tutuklandı. Aksaray İl Jandarma Komutanlığı emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasına yönelik yaptığı çalışmalar kapsamında “Çocuğu Kasten Öldürmek” suçundan aranan ve hakkında “16..

Çocuk Katili Yakalandı

Çocuğu kasten öldürmek suçundan aranan şüpheli şahıs tutuklandı.
Aksaray İl Jandarma Komutanlığı emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasına yönelik yaptığı çalışmalar kapsamında “Çocuğu Kasten Öldürmek” suçundan aranan ve hakkında “16 yıl 8 ay” kesinleşmiş hapis cezası bulunan şüpheli şahsı gözaltına aldı. Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.
Edinilen bilgiye göre olay; Ağaçören ilçesinde meydana geldi. Ortaköy Cumhuriyet Savcılığının talimatları doğrultusunda icra edilen faaliyetler kapsamında, Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT Dedektifleri ve komando unsurlarının da desteğiyle Ağaçören İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince icra edilen yol emniyet ve kontrol faaliyeti esnasında “Çocuğu Kasten Öldürmek” suçundan aranan ve hakkında “16 yıl 8 ay” kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edilen Z.A. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan yakalamalı şüpheli şahıs Jandarmadaki işlemlerinin tamamlanması ile çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
Haber: Murat Uğurlu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL