Siyaset

CHP SANAYİ ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ

chp İl başkanı ramazan koçak , İl başkan yardımcısı talatkaraağaç , milletvekili adayı  ramazanfidan ve parti yöneticileri sanayi sitesini ziyaret ederek esnafın sorunlarınıdinlediler. sanayi esnafı yaz mevsiminin gelmesine karşın piyasada..

CHP SANAYİ ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ

chp İl başkanı ramazan koçak , İl başkan yardımcısı talatkaraağaç , milletvekili adayı  ramazanfidan ve parti yöneticileri sanayi sitesini ziyaret ederek esnafın sorunlarınıdinlediler.

sanayi esnafı yaz mevsiminin gelmesine karşın piyasada ciddiboyutta durgunluk olduğunu belirttiler. esnaflar bu durgunluğu ekonomikbelirsizliğe , döviz kurlarının çok yüksek olmasına ve vatandaşların çok borçluolmasına bağlıyorlar.  bunun yanısıra ,belediyenin sanayi projesinin önceki başkan döneminden bu yanasonuçlandırılmaması nedeniyle yaşanan belirsizliğin sanayi esnafının temelsıkıntıları arasında yerini koruduğu gözlemlendi.

esnafların 16 yıllık akp iktidarında hem milletvekilleri hemde belediye başkanlarından aksaray’ ın yeteri kadar hizmet alamadığı konusundaağırlıklı olarak görüş belirttiği ziyaretlerde, milletvekili adayı ramazanfidan “ 24 haziran seçimleri ile iktidara geldiğimizde belirsizliği,istikrarsızlığı ortadan kaldırarak piyasalara güveni getireceğiz” dedi.

milletvekili adayı pelinsu yıldırım kadın kolları üyeleri veparti yöneticileri ile hamidiye (alaca)’de, ali eşmekaya da eskil ve eşmekayabölgesinde çalışmalarına devam ettiler.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL