Siyaset

CHP ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYORLAR

… chp aksaray milletvekili aday adayları ali abbas ertürk,pelin yıldırım, cansu yıldırım bülbül ve ramazan fidan perşembe pazarında veŞehit yalçın sevindi caddesinde esnaf ve halkla buluştular. pazar alışverişi yapan özellikle..

CHP ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYORLAR

chp aksaray milletvekili aday adayları ali abbas ertürk,pelin yıldırım, cansu yıldırım bülbül ve ramazan fidan perşembe pazarında veŞehit yalçın sevindi caddesinde esnaf ve halkla buluştular.

pazar alışverişi yapan özellikle kadınlar mutfaktakiyangının her geçen gün arttığını, pazar alışverişinin cep yaktığını söyleyerek tepkilerinidile getirdiler. esnaflar da yüksek fiyatların işlerini olumsuz etkilediğini,satışlarının çok düştüğünü ve ekonomik sıkıntının giderek arttığınıbelirttiler. hemen her gelir gurubundan vatandaşın alış veriş yaptığı pazardadile getirilen ortak sorunun sürekli gelen zamlara bağlı olarak hayatpahalılığı olduğu, ekonomik sıkıntının had safhayaulaştığı ve seçimlerde vatandaşların tercihlerinde ekonomik sıkıntılarınbelirleyici olacağı vurgulandı.

haber merkezi

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL