Siyaset

CHP ADAYLARI EMEKÇİLERLE SAHUR YAPTILAR

chp adayları ali abbas ertürk ve pelinsu yıldırım sahurdapetrol istasyonu çalışanları ve taksicilerle bir araya geldiler. petrolistasyonunda gece vardiyasında çalışan işçilerle ve taksicilerle birlikte sahuryapan adaylar, çalışanların sıkıntılarını dinlediler ve..

CHP ADAYLARI  EMEKÇİLERLE SAHUR YAPTILAR

chp adayları ali abbas ertürk ve pelinsu yıldırım sahurdapetrol istasyonu çalışanları ve taksicilerle bir araya geldiler. petrolistasyonunda gece vardiyasında çalışan işçilerle ve taksicilerle birlikte sahuryapan adaylar, çalışanların sıkıntılarını dinlediler ve çalışanlardanseçimlerde destek istediler.

sahur sonrasında saat 04:30’da organize sanayi bölgesindefaaliyet gösteren bir firmanın personel servisine binerek, personel ilebirlikte seyahat eden adaylar burada da çalışanların sıkıntılarını dinleyerek,seçimde destek istediler.

her iki çalışmada da emekçilerin ekonomik kaygılarının hadsafhada olduğu gözlemlendi. yurttaşlar mevcutmilletvekillerinin yeteri kadar çalışmadıklarını belirterek, iktidar partisinintekrar aynı isimleri aday göstermesine de tepki gösterdiler ve 24 haziranda butepkilerini sandıkta göstereceklerini ifade ettiler.

haber merkezi

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL