Resmi İlanlar

Çelik Oto Korkuluk Yapılacak

sakarya büyükşehir belediyesi yol bakım ve altyapı koordinasyon dairesi başkanlığı; sakarya mücavir alan sınırları İçerisinde Çelik oto korkuluk yapım İşi yapım işi 4734 sayılı kamu İhale kanununun 19 uncu maddesine..

Çelik Oto Korkuluk Yapılacak
sakarya büyükşehir belediyesi yol bakım ve altyapı koordinasyon dairesi başkanlığı; sakarya mücavir alan sınırları İçerisinde Çelik oto korkuluk yapım İşi yapım işi 4734 sayılı kamu İhale kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda ekap üzerinden alınacaktır.
ilan.gov.tr’ de yer alan ilana göre; sakarya büyükşehir belediyesi yol bakım ve altyapı koordinasyon dairesi başkanlığı; sakarya mücavir alan sınırları İçerisinde Çelik oto korkuluk yapım işi sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak olup, teslim tarihi yer tesliminden itibaren 280 (İkiyüzseksen) takvim günüdür. . İhaleye son teklif verme tarihi ve saati 01.02.2023 – 10:00 olup ihaleye katılmak isteyen isteklilerin gereken belgeler ile bu tarihe kadar müracaat etmesi gerekir.
ayrıntılı bilgi için tiklayiniz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL