Siyaset

BİZİMDE CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ ERDOĞAN

milliyetçi hareket partisi (mhp) aksaray milletvekili adayıramazan kaşlı, “24 haziran seçimlerinde mhp cumhurbaşkanı adayı çıkarmamış vemhp genel başkanımızın daha önceden belirttiği gibi bizim de cumhurbaşkanıadayımız sayın recep tayyip erdoğan’dır” dedi. ..

BİZİMDE CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ ERDOĞAN

milliyetçi hareket partisi (mhp) aksaray milletvekili adayıramazan kaşlı, “24 haziran seçimlerinde mhp cumhurbaşkanı adayı çıkarmamış vemhp genel başkanımızın daha önceden belirttiği gibi bizim de cumhurbaşkanıadayımız sayın recep tayyip erdoğan’dır” dedi. 

kaşlı konuşmasında, mhp, 15 temmuz ve takibinde yenikapı ruhuile birlikte ülkenin içinde bulunduğu zor durumdan dolayı önce vatan demiştirve vatanın selameti için hükümetle birlikte hareket etmiştir. bu sürecindevamında yapılan 16 nisan anayasa değişikliği halk oylamasında ak partiile  birlikte mhp’de evet demiştir ve anayasa oylamasını zaferle halkımız onaylamıştır.

Şimdi de anayasa oylamasının devamı, cumhurbaşkanlığıhükümet  sisteminin gelmesi ile ülkemizde ilk defa 24 haziran’da başkanlıkseçimi yapılacaktır ve bu seçimde mhp’nin cumhurbaşkanı  adayı receptayyip erdoğan’dır. seçimler mhp ile birlikte ak parti cumhur İttifakı adıaltında birlikte girmektedir. halkımız cumhur İttifakına ve mhp’ye oyverecektir. aksaray’dan cumhur ittifakı olarak 4-0 milletvekilliğini alacağımızainanıyoruz” dedi.

24 haziran seçimlerine gündüzleri esnaf gezileri, akşamları daher akşam ayrı bir camide teravih namazı kılıp dualar edildikten sonra seçimçalışmalarına sahura kadar devam ettirdiklerini söyleyen mhp aksaray milletvekiliadayı ramazan kaşlı, 24 haziran seçimlerine kadar aksaray’da görüşmediğimizvatandaş, sıkmadığımız el kalmayacak. aksaray’da mhp’nin rekor düzeyde oyalacağını ve türkiye büyük millet meclisinde rekor düzeyde milletvekili iletemsil edilecektir. aksaray’ımız, mhp milletvekillerimizle tbmm’sinde temsiledileceğini söyledi.

haber merkezi

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL