Gündem

BİZİM İCRAATLARIMIZIN YETİŞTİĞİ YERE MUHALEFETİN HAYALLERİ BİLE YETİŞEMEZ

ak parti genişletilmiş İl başkanları toplantısı’na katılan aksaray İl başkanı hüseyin altınsoy, “cumhurbaşkanımızın liderliğinde türkiye yüzyılı vizyonuyla şehirlerimizi ve ülkemizi daha da ileriye taşımak ve müreffeh yarınlara ulaştırmak için var..

BİZİM İCRAATLARIMIZIN YETİŞTİĞİ YERE MUHALEFETİN HAYALLERİ BİLE YETİŞEMEZ
ak parti genişletilmiş İl başkanları toplantısı’na katılan aksaray İl başkanı hüseyin altınsoy, “cumhurbaşkanımızın liderliğinde türkiye yüzyılı vizyonuyla şehirlerimizi ve ülkemizi daha da ileriye taşımak ve müreffeh yarınlara ulaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
ak parti aksaray İl başkanı hüseyin altınsoy; aksaray belediye başkanı dr. evren dinçer, kadın kolları başkanı ferhan polat ve gençlik kolları başkanı av. Şükrü Öztürk ile birlikte ak parti genişletilmiş İl başkanları toplantısı’na katıldı.
ak parti genel merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda cumhurbaşkanımız ve ak parti genel başkanı recep tayyip erdoğan; türkiye yüzyılı vizyonu, türkiye’nin makroekonomik görünümü, dünyadaki ekonomik ve siyasi krizler, küresel üretim ve tedarik zincirlerindeki aksamalargibi pek çok konuya ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
ak parti il başkanlarından,ak parti’nin “cesaret edilemez.” denilen her şeye cesaretle girişen, “yapamaz.” denilen her şeyi yapan, “başaramaz.” denilen her şeyi başaran velhasıl millete verdiği her sözü tutan bir parti olduğu gerçeğini bıkmadan, usanmadan anlatmayı sürdürmelerini isteyen cumhurbaşkanımız erdoğan, “bizler yapıyoruz, yaparız, onlar ya seyreder ya konuşur ya iftira atar. ‘ayasofya’yı açacağız’ dedik, açtık, ‘savunma sanayimizde ülkemizi dışa bağımlılıktan kurtaracağız’ dedik, kurtardık, İha’ları, sİha’ları, akıncı’yı, kızılelma’yı yaptık mı, yaptık. dünya medyası bunları yazıyor, çiziyor, her yönüyle ortaya koyuyor ama bizdekilerde göz var görmüyor, kulak var duymuyor çünkü kalpleri mühürlü. onun için bunları anlatmak durumundayız.”
toplantının hayırlara vesile olmasını dileyen başkan altınsoy, “cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız sayın recep tayyip erdoğan’ın hitaplarıyla gerçekleştirilen partimizin genişletilmiş İl başkanları toplantısı’na aksaray heyetimiz ile birlikte katıldık. cumhurbaşkanımızın liderliğinde cumhur ittifakımız ile cumhuriyetimizin yeni yüzyılında türkiye yüzyılı vizyonuyla şehirlerimizi ve ülkemizi daha da ileriye taşımak ve müreffeh yarınlara ulaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. toplantımızın ülkemiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.
haber bülteni

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL