Siyaset

BİZ GÖNÜL ALMAYA GELDİK

ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, göreve geldiğigünden bu yana yoğun programlarının yanı sıra hız kesmeden esnaf ve vatandaşlarile bir araya geliyor.  esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen..

BİZ GÖNÜL ALMAYA GELDİK

ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, göreve geldiğigünden bu yana yoğun programlarının yanı sıra hız kesmeden esnaf ve vatandaşlarile bir araya geliyor. 

esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen başkan altınsoy,genç yaşlı herkesin ilgisiyle karşılanıyor. Çalışmaları arasında ziyaretprogramlarına önem veren başkan altınsoy, esnafları dinleyip,  hal vehatırlarını sorarak işleri hakkında bilgi alıyor.vatandaşlarımız veesnaflarımızla buluşmalarımızda, ilimizin durumunu, belediyemizin yaptığı veyapacağı projeleri konuşuyoruz diyen başkan altınsoy’u dikkatle dinleyenesnaflar, birlik ve beraberlik içinde ilimizin gelişmesine yönelik yapılacakprojeleri destekliyoruz dediler.  

aksaray’ın gelişmesinde esnafın çok önemli roloynadığını belirten ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, İlimiz önümüzdekidönemde büyük yeniliklere kavuşacak ifadelerini kullandı.

esnafımızın isteklerini dinlemek, sorunlarını çözmek adınayaptığımız ziyaretlerimiz devam edecek diyen  başkan altınsoy, hükümetlerimizin,belediyemizin yaptığı hizmetleri esnaf vevatandaşlarımıza anlatıyoruz. bizler gönül almaya geldik. aksaray’ımız hizmetinen iyisine layık olduğu için hep birlikte yaptığımız ve yapacağımız proje veçalışmalarla ilimize katkı sunacağız dedi.

İl başkanı altınsoy’un ziyaretinin kendilerini mutluettiğini belirten esnaflar, kendilerini hiç yalnız bırakmadığını dertlerinidinleyip hasbihal etmesinden dolayı İl başkanından memnun olduklarını dilegetirerek teşekkürlerini sundular.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL