Gündem

BİR AİLE DEPREMDE YOK OLDU

hatay’da görevli 28 yaşındaki uzman Çavuş mehmet bilge ailesi ile depremde enkaz altında kalarak hayatını kaybetti.  aksaraylı uzman Çavuş aksaray merkeze bağlı yeşiltepe beldesinde dualarla eşi ve çocuklarının yanına son..

BİR AİLE DEPREMDE YOK OLDU
hatay’da görevli 28 yaşındaki uzman Çavuş mehmet bilge ailesi ile depremde enkaz altında kalarak hayatını kaybetti.  aksaraylı uzman Çavuş aksaray merkeze bağlı yeşiltepe beldesinde dualarla eşi ve çocuklarının yanına son yolculuğuna uğurlandı.
hatay’da görevli 4 yıldır görev yapan 28 yaşındaki uzman Çavuş mehmet bilge  ikamet ettiği 8 katlı apartmanın yıkılması sonucu 2 çocuğu ve eşiyle enkaz altında kalarak hayatını kaybetti. 
hatay’da deprem enkazdan çıkarılan uzman Çavuş mehmet bilge’nin eşi ezgi (27) ve çocukları tekin (5) ile dilek’in (2) cenazeleri merkeze bağlı yeşiltepe beldesine getirilerek burada toprağa verilmişti. eşinin ve çocuklarının cenazesinin ardından depremde hayatını kaybeden uzman Çavuş mehmet bilge’nin cenazesi de memleketi aksaray’a getirildi. yeşiltepe beldesinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası dualarla eşliğinde eşi ve çocuklarının yanına toprağa verildi.uzman Çavuş mehmet bilge’nin cenaze törenine vali vekili murat Çağrı erdinç, yeşiltepe belediye başkanı tahsin Çelik, ak parti İl başkan vekili mehmet ali koyuncu, mhp İl başkanı mustafa Çölkesen, chp İl başkanı hacı ali keleş, chp milletvekili aday adayı ali abbas ertürk, İl milli eğitim müdürü hacı Ömer kartal, İŞkur İl müdürü mahmut akkuş daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
haber: yaşar karatay  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL