Resmi İlanlar

Bingöl Üniversitesi Öğretim Elemanı Alacak

bingöl Üniversitesi rektörlüğü birimlerine, Öğretim Üyesi dışındaki Öğretim elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda uygulanacak merkezi sınav ile giriş sınavlarına İlişkin usul ve esaslar hakkında yönetmelik, 2547 sayılı yükseköğretim kanunu ve 657..

Bingöl Üniversitesi Öğretim Elemanı Alacak
bingöl Üniversitesi rektörlüğü birimlerine, Öğretim Üyesi dışındaki Öğretim elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda uygulanacak merkezi sınav ile giriş sınavlarına İlişkin usul ve esaslar hakkında yönetmelik, 2547 sayılı yükseköğretim kanunu ve 657 sayılı devlet memurları kanunu’nun 48. maddesi hükümleri uyarınca personel alacak. 
ilan.gov.tr’ de yer alan ilana göre; bingöl Üniversitesi rektörlüğü,Öğretim Üyesi dışındaki Öğretim elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda uygulanacak merkezi sınav ile giriş sınavlarına İlişkin usul ve esaslar hakkında yönetmelik, 2547 sayılı yükseköğretim kanunu ve 657 sayılı devlet memurları kanunu’nun 48. maddesi hükümleri uyarınca personel alacak. İlan ile ilgili ayrıntılı bilgiye bingöl Üniversitesi rektörlüğü;  www.bingol.edu.tr adresinden ulaşılabilmektedir.
ayrıntılı bilgi için tiklayiniz
banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL