Resmi İlanlar

Bina Yıkım ve Hafriyat Temizleme Hizmeti Alınacak

Tavşanlı Belediyesi Yapı Kontrol İşleri Müdürlüğü; 23 Adet binanın ruhsata aykırı kısımlarının yıktırılması ve hafriyatlarının temizlenmesi işi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale..

Bina Yıkım ve Hafriyat Temizleme Hizmeti Alınacak

Tavşanlı Belediyesi Yapı Kontrol İşleri Müdürlüğü; 23 Adet binanın ruhsata aykırı kısımlarının yıktırılması ve hafriyatlarının temizlenmesi işi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.
ilan.gov.tr’ de yer alan ilana göre; Tavşanlı Belediyesi Yapı Kontrol İşleri Müdürlüğü; 23 Adet binanın ruhsata aykırı kısımlarının yıktırılması ve hafriyatlarının temizlenmesi işi hizmet alımı sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 7 gün içinde işe başlanacak olup, İşe başlama tarihinden itibaren 90(Doksan) gündür. . İhaleye son teklif verme tarihi ve saati 24.03.2023 – 11:00 olup ihaleye katılmak isteyen isteklilerin gerekli belgeler ile müracaat etmesi gerekir.
Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL