Gündem

BERAT; ARINMA, TEMİZLENME VE YENİDEN UYANIŞ GECESİ

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, berat kandilimünasebetiyle mesaj yayımladığı mesajında; “berat kandili, müslümanlar olarakvicdanlarımızı muhasebeye çekme, nefislerimizi terbiye etme, kötülüklerdenarınma ve hatalarımızın telafisi için eşsiz bir fırsat sunmaktadır” dedi…

BERAT; ARINMA, TEMİZLENME VE YENİDEN UYANIŞ GECESİ

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, berat kandilimünasebetiyle mesaj yayımladığı mesajında; “berat kandili, müslümanlar olarakvicdanlarımızı muhasebeye çekme, nefislerimizi terbiye etme, kötülüklerdenarınma ve hatalarımızın telafisi için eşsiz bir fırsat sunmaktadır” dedi.

başkan yazgı, mesajında; “berat kandili, müslümanlar olarakvicdanlarımızı muhasebeye çekme, nefislerimizi terbiye etme, kötülüklerdenarınma ve hatalarımızın telafisi için eşsiz bir fırsat sunmaktadır” dedi.

Şaban ayı içerisinde yer alan ve ramazanın müjdecisi olarakda bilinen berat kandili dolayısıyla açıklamada bulunan belediye başkanı halukŞahin yazgı, “berat, borçtan kurtulma, temize çıkıp aklanma, ceza veyasorumluluktan kurtulma anlamına gelmektedir. bu geceler müslümanlar için bir fırsat gecesidir. müslümanlar olarakböylesine önemli bir günün feyz bereketinden istifade etmeliyiz.

kandil vesilesi ile aramızdaki gönül bağlarını, birlik veberaberliğimizi daha da güçlendirmesini temenni ediyor, tüm İslam âlemininberat kandilini kutluyorum. bu gecede yapacağımız ibadet, duaların kabulolmasını cenabı hak’tan niyaz ediyorum” dedi.

haber merkezi

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL