Spor

BELEDİYESPOR BİR AY SONRA TOPLANACAK

aksaraybelediyespor başkanı emin eroğlu; tek amacımız şampiyonluk 2018- 2019 futbolsezonunda bölgesel amatör ligde şampiyonluk parolası ile yola çıkan ve bu yöndedış transferde 10, iç transferde de 7 futbolcuyu renklerine bağlayan..

BELEDİYESPOR BİR AY SONRA TOPLANACAK

aksaraybelediyespor başkanı emin eroğlu; tek amacımız şampiyonluk 2018- 2019 futbolsezonunda bölgesel amatör ligde şampiyonluk parolası ile yola çıkan ve bu yöndedış transferde 10, iç transferde de 7 futbolcuyu renklerine bağlayan aksaraybelediyespor yeni sezon hazırlıklarına temmuz ayının sonlarına doğru bir arayagelerek çalışmalara başlayacak. 

yeni transferlerle, iç transferde anlaşılan oyuncularınuyum sorununu aşmak için çalışmalara bir ay sonra başlayacak olan siyah-beyazlı kulübümüzde kulüp başkanı emin eroğlu’da takımın hangi grupta mücadeleedeceği ve gruplarda kaçar takımın olacağı konusunda çalışmalar olduğunu dabelirtti. aksaray belediyespor başkanı emin eroğlu, birlik ve beraberlik içindetakımımızı şampiyon yapmak için çalışacağız. Şehirde tüm kesimlerin desteğineihtiyacımız var” dedi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL