Gündem

BELEDİYE BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI BİRAYA GELDİ

aksaray’da her ay düzenli olarak yapılan belediye başkanlarıistişare ve değerlendirme toplantısı, belediye başkanı haluk Şahin yazgı’nın evsahipliğinde gerçekleşti. belediye toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya aksaraybelediye başkanı haluk Şahin yazgı, ak parti..

BELEDİYE BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI BİRAYA GELDİ

aksaray’da her ay düzenli olarak yapılan belediye başkanlarıistişare ve değerlendirme toplantısı, belediye başkanı haluk Şahin yazgı’nın evsahipliğinde gerçekleşti.

belediye toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya aksaraybelediye başkanı haluk Şahin yazgı, ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, İl yerel yönetimler başkanı seyit temel, ağaçören İlçe belediyebaşkanı tuncay atak, güzelyurt İlçe belediye başkanı Ünal demircioğlu,demirci belde belediye başkanı hüseyin uz, helvadere belde belediye başkanıhasan hüseyin akyol, sağlık belde belediye başkanı mustafakepil, bağlıkaya belde belediye başkanı davut Çalışkan, eşmekaya belde belediyebaşkanı tayfur başkan veyenikent belde belediye başkanı mehmet akderekatıldı.

toplantıda, belediyelerin çalışmaları değerlendirdi.belediye başkanları kendi görüşlerini beyan ederken karşılıklı tecrübepaylaşımının da yapıldığı bildirildi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL