Gündem

BAŞKAN YAZGI İL JANDARMA KOMUTANI ANIK’ I ZİYARET ETTİ

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı ve belediyemeclis Üyeleri, aksaray İl jandarma komutanı albay fuat anık’ı makamındaziyaret etti. belediye başkanı haluk Şahin yazgı, askeriyle, polisiyle tümkolluk kuvvetlerinin asayişin temini ve..

BAŞKAN YAZGI İL JANDARMA KOMUTANI ANIK’ I ZİYARET ETTİ

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı ve belediyemeclis Üyeleri, aksaray İl jandarma komutanı albay fuat anık’ı makamındaziyaret etti.

belediye başkanı haluk Şahin yazgı, askeriyle, polisiyle tümkolluk kuvvetlerinin asayişin temini ve sürekliliği için önemli bir göreviözveriyle yerine getirdiklerini belirterek, “bizler de bu görevin ifasınoktasında üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. emniyet teşkilatımızla,jandarmamızla birlikte koordine içerisinde yürüttüğümüz çalışmalar bundan sonrada devam edecek. bu vesileyle İl jandarma alay komutanımız albay fuat anık’a ve tüm askerlerimize görevlerinde başarılardiliyorum” dedi.

İl jandarma alay komutanı albay fuat anık’ da ziyarettenduyduğu memnuniyeti dile getirerek başkan yazgı’ ya teşekkür etti. başkanyazgı, alay komutanı albay anık’a çiçek ve eğri minare minyatürü taktim etti.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL