Gündem

BAŞKAN DİNÇER; ‘’GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ’’

belediye başkanı dr. evren dinçer, ak parti İl gençlik kolları başkanlığı tarafından düzenlenen ‘’İlk oyum erdoğan’a, İlk oyum ak partiye’’ etkinliği kapsamında ilk defa oy kullanacak gençlerle bir araya geldi…

BAŞKAN DİNÇER; ‘’GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ’’

belediye başkanı dr. evren dinçer, ak parti İl gençlik kolları başkanlığı tarafından düzenlenen ‘’İlk oyum erdoğan’a, İlk oyum ak partiye’’ etkinliği kapsamında ilk defa oy kullanacak gençlerle bir araya geldi.

aksaray bilim merkezinde belediye başkanı dr. evren dinçer, İl gençlik kolları başkanı Şükrü Öztürk ve beraberindeki gençleri ağırladı. belediye başkanı dr. evren dinçer, aksaray belediyesi olarak hayata geçirdikleri projeleri gençlere anlattı. başkan dinçer’i ilgi ile dinleyen gençler bilim merkezini de gezerek yapılan çalışmaları incelediler.
gençlerin sorularını yanıtlayan başkan dinçer gençlerle deneyimlerini paylaşarak sohbet etti. belediye başkanı dr. evren dinçer gençlere yönelik yaptığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı; ‘’biz şehrimizi ve ülkemizi emanet edeceğimiz gençlerimize güveniyoruz. gençlerimizin kendilerini en güzel şekilde yetiştirmesi için kitap konakları, bilim merkezi ve macera park gibi yapısal projeler inşa etmenin yanı sıra bilim fuarı, geziler, yarışmalar ve kültürel etkinlikler düzenliyoruz. ak partinin gönül belediyeciliği hizmet belediyeciliği anlayışı budur. bizlerde bu anlayışla şehrimize en güzel hizmetleri yapmanın gayreti içerisinde çalışıyoruz.’’ dedi.
haber bülteni

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL