Gündem

BAŞKAN DİNÇER; ‘’AKSARAY İÇİN HEM SAHADA HEM MASADA ÇALIŞIYORUZ’’

belediye başkanı dr. evren dinçer, milletvekili cengiz aydoğdu ile birlikte, tarım ve orman bakanı prof. dr. vahit kirişçi’yi, dsİ genel müdürü mehmet akif balta’yı ve orman genel müdürü bekir karacabey’i..

BAŞKAN DİNÇER; ‘’AKSARAY İÇİN HEM SAHADA HEM MASADA ÇALIŞIYORUZ’’
belediye başkanı dr. evren dinçer, milletvekili cengiz aydoğdu ile birlikte, tarım ve orman bakanı prof. dr. vahit kirişçi’yi, dsİ genel müdürü mehmet akif balta’yı ve orman genel müdürü bekir karacabey’i ziyaret etti. 
cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın başkanlığında düzenlenen İl başkanları toplantısında katılmak için ankara’ya giden belediye başkanı dr. evren dinçer milletvekili cengiz aydoğdu ile birlikte birtakım ziyaretlerde bulundu.  Şehrin sorunlarına kalıcı çözümler bulmak yeni yatırımları aksaray’a kazandırmak için bakanlıklar ve bürokratik düzeylerde ziyaretler gerçekleştiren belediye başkanı dr. evren dinçer, yaptığı ziyaretlerde şehrin ihtiyaçlarını dile getiriyor. aksaray’da hayata geçirdikleri projeler hakkında da bilgiler veren başkan dinçer, aksaray’ın daha hızlı geliştirilmesi için destek istiyor. 
milletvekili cengiz aydoğdu ile birlikte yaptıkları ziyaretlerin son derece verimli geçtiğini belirten belediye başkanı dr. evren dinçer ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’Şehrimize yeni yatırımlar yeni projeler kazandırmak ve planladığımız projelerimize destek istemek için ziyaretlerde bulunduk. tarım ve orman bakanımız sn. prof. dr. vahit kirişçi, dsİ genel müdürümüz sn. mehmet akif balta ve orman genel müdürümüz sn. bekir karacabey projelerimizi ilgi ile dinlediler. Şehrimize yeni yatırımların kazandırılması için destek mesajları verdiler. Şehrimizi daha ileriye taşımak için hem masada hem sahada birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz.’’ dedi.
haber bülteni

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL