Gündem

BAŞKAN DİNÇER, “3,5 YILDA AKSARAY’IN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİK”

aksaray belediye başkanı dr. evren dinçer göreve geldiği günden beridir söz verdiği projeleri hayata geçirerek aksaray’ın çehresini değiştirmeye devam ediyor. altyapıda ve üst yapıda birçok projeyi kısa zamanda hayat geçiren..

BAŞKAN DİNÇER, “3,5 YILDA AKSARAY’IN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİK”

aksaray belediye başkanı dr. evren dinçer göreve geldiği günden beridir söz verdiği projeleri hayata geçirerek aksaray’ın çehresini değiştirmeye devam ediyor.

altyapıda ve üst yapıda birçok projeyi kısa zamanda hayat geçiren başkan dinçer konuyla ilgili yaptığı açıklamada;
“15 nisan 2019 günü başladığımız bu kutlu görevde bu gün itibariyle 43 ayı tamamlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. görevi devraldığımız günden itibaren kültür sanattan sosyal belediyeciliğe, alt yapıdan üst yapıya kadar birçok alanda çalışmalarımızı gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz.
Özellikle alt yapıda artık kullanılmayan asbest borularla ilgili çalışmamızı gayretle sürdürüyoruz. rutin belediyecilik faaliyetlerimiz; asfalt, peyzaj, kanalizasyon, yeni yol açma çalışmalarımızın yanında; mahalle konaklarımız, kitap konaklarımız, kadın aktivite merkezlerimiz, millet bahçemiz, cami ve külliye projelerimiz, kapalı pazar alanı projemiz, bisiklet yolu projesi, sosyal konut projemiz, bilim merkezi projemiz, yeni katı atık depolama tesisimiz, tarihi eserler restorasyon projemiz, ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmalarımız, kentsel dönüşüm projemiz, sevgi evleri projemiz, engelsiz yaşam merkezi, yeni belediye binası, yeni halk otobüslerimiz, ges projelerimiz ve bununla birlikte 10’larca projemizde çalışmalarımız devam ediyor.”dedi.
haber bülteni

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL